2015 m. liepos 9 d., ketvirtadienis

Vestuvės ir kitokios progos

Senoliai pasakoja, kad jų laikais vestuves keldavo rudenį, kai jau nuimtas derlius ir nelieka didelių lauko darbų. Nūdienai tai jau neaktualu, todėl visokias vestuves (nuo šviežutėlių iki auksinių) švenčiame kada norime. Kartais tai riboja tik šventimo vietų užimtumas.
Tai ir pas mane užderėjo įvairių proginių dovanų dekoravimo užsakymai. Dominuoja taurės. Ir su jomis visokių nuotykių nutinka...
Kai kurias, prabangias, nejauku net į stakles dėti - brangios ir trapios. O laiko neturi: dažniausiai šventė jau rytoj :). 
Skirtingos stiklo rūšys labai skirtingai graviruojasi. Liūdna, bet labai vertinga, patirtis - kinietiško "stiklo" graviravimas. Dažniausiai tai būna boro ar kitokie silikatai. Mechaniškai tvirtesnis už stiklą. Tai kaip ir pliusas vartotojui, tačiau graviruojasi labai prastai, ir po to pasitaiko savaiminio sklilimo atvejų. Padarai gražiai, o po kelių dienų randi sueižėjusią taurę...


Itališko krištolo taurės.


Luminarc taurės alui.
Rankų darbo, lieto stiklo taurės.
Šiam komplektui reikėjo pagaminti ir pakuotę. Kad taurės dėžutėje nesitabaluotų ir saugiai pasiektų jubiliatus - jas teko minkštai suguldyti.
Dėžutė lakuota skaidriu matiniu laku.
Visi pavaizduoti egzemplioriai jau turi savo naujus šeimininkus. Naudokite ir džiaukitės, būkite laimingi!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą