2017 m. rugpjūčio 25 d., penktadienis

Lietuvos jubiliejui artėjant


     Su amžiumi atsiranda ne tik gyvenimiška patirtis, išmintis (tikiuosi :) ), bet ir meilė savam kraštui. Kažkaip natūraliai išnyko vartotojiški "o kas man už tai",  "ką man davė valstybė" ir natūraliai atsirado šiluma krūtinėje, kai gaivoji apie savo šalį, džiaugiuosi mūsų mokslininkų, sportininkų ir verslininkų pasiekimais, kūrybingu jaunimu ir gražia gamta.
     Nors Lietuvos valstybingumo ištakos siekia daugiau nei 1 000 metų, 2018 metais Lietuva minės atkurtos valstybės 100 metų jubiliejų. Tai tik dalelė mūsų istorijos, tačiau nepaprastai svarbi. 1918 metais pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės Aktas yra milžiniškas žmonių, nepabūgusių prisiimti atsakomybę už savo valstybės ateitį, laimėjimas.
     Dalinimosi gėris turi labai įdomią savybę - kuo daugiau atiduodi, tuo daugiau jo atsiranda. Todėl dalinuosi savo žiniomis, patirtimi, o kartais ir materialiais dalykais. Artėjant Lietuvos jubiliejui, dalinuosi Vyčio ženklo vektoriniu failu, kuris lengvai importuojasi į Corel Draw ir tinka lazeriavimui, ploteriavimui ir kitokiam kūrybiniam vartojimui :). Tautišku būti madinga: šiuo Vyčiu papuoštas Benedikto Dakaro ralio automobilis, marškinėliai, vėliavos...Nesu šio kūrinio autorius, bet šio projekto kūrėjas juo laisvai dalinosi, tai tesiu šią estafetę. Naudokitės!

Vytis

 

 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą