2015 m. kovo 10 d., antradienis

Tin Lizzy ir kiti

Nuo mažens turėjau pomėgį modeliukams. Žaidžiau, kolekcionavau, klijavau (Maly Modelaz) ir meistravau JTS būrelyje. Tiems, kas nežino: JTS - tai jaunųjų technikų stotis :).
Tai ir dabar, lengvai žilstelėjęs, randu laiko ir noro pabandyti naujai atsirandančius modeliavimo būdus. Naujas mano patyrimas, kuriuo noriu pasidalinti, yra skardiniai mini modeliukai. Aptikau juos pas kiniečius, bet jau mačiau ir Lietuvoje. Modeliukas vos kelių centimetrų dydžio, tai mano letenoms tikras iššūkis jį surinkti. Gaila, kad negaliu tokių pjaustyti savo staklėmis - jie tikrai iš plonos skardelės. Štai keli iš mano surinktų (dar bent keletas laukia savo eilės).Pirmasis konvejeriniu būdu pradėtas gaminti Ford T modelis. Dar liaudyje žinomas kaip Tin Lizzy.Visiems žinomas Eifelio bokštas.Huey Combat malūnsparnis. Ir ispaniškas galeonas "Juodasis Perlas". Net per teliką filmas apie jį buvo :).
Šių mažylių surinkimas pareikalavo ne tik pinceto ir replyčių, bet ir laiko, bei daug kantrybės... Patikėkite manimi, tikrai verta pabandyti :).

4 komentarai:

 1. Super! O jei turi kokį nors bendrinį pavadinimą? Kaip jų ieškoti kokiam nors e'bay ar kur kitur jų galima įsigyti? Norėčiau sūnui padovanoti o gal ir pats kokiu pažaizsčiau ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. DIY ZOYO model. Pažiūrėk http://www.banggood.com/buy/DIY-ZOYO-model.html
  Sėkmės meistraujant ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Eifelio bokštas patiko. Kur galima ir už kiek tokį įsigyti?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Raimonda, atsakymas ankstesniame poste :)

  AtsakytiPanaikinti